آخرین اخبار
تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۷

ترجمه مقالات مهندسی مکانیک

ترجمه مقالات مهندسی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک را شاید بتوان از نقطه‌نظر تنوع موضوعات تحت پوشش، جامع‌ترین رشته مهندسی به شمار آورد. به این دلیل که رشته مهندسی مکانیک در برگیرنده تمامی علوم و فنونی است که با تولید، تبدیل و استفاده از انرژی، ایجاد و تبدیل حرکت و انجام کار، تولید و ساخت قطعات و ماشین‌آلات و بکارگیری مواد مختلف در ساخت آنها و همچنین طراحی و کنترل سیستم‌های مکانیکی، حرارتی و سیالاتی مرتبط می‌باشد.

دانشجویان، فارغ ­التحصیلان، اساتید و تمامی کسانی که با این رشته در ارتباط هستند، به خوبی از اهمیت ترجمه تخصصی مقالات و متون این رشته و برقراری ارتباط با سایر همتایان و ارائه دستاوردهای خود به جهانیان آگاه هستند. ایراکا (پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان) با هدف ارائه خدمات با کیفیت عالی در سطح آکادمیک افتخار دارد که اعلام نماید ترجمه تخصصی متون رشته مهندسی مکانیک در گرایش­های مختلف و حوزه های ترجمه کتاب­، مقاله، پایان­ نامه، طرح پژوهشی، SOP (بیانیه هدف)، کاتالوگ­ها و بروشورهای مرتبط با مهندسی مکانیک، پاورپوینت­های ارائه شده در دانشگاه­های برتر و سایر متون تخصصی رشته مکانیک را با بهترین کیفیت و با استفاده از مترجمان زبده که همگی متخصص و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه­های معتبر داخل و خارج از کشور در رشته مهندسی مکانیک می باشند ارائه می­نماید.

اعتقاد ایراکا (پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان) بر این است که کیفیت ترجمه قابل سطح ­بندی نمی­باشد و تنها یک سطح کیفی برای ارائه خدمت به مشتری وجود دارد و آن هم سطح طلایی ترجمه می­باشد. از این­رو ایراکا با دقت و حساسیت بالایی، مترجمان رشته مکانیک را گزینش کرده و این اطمینان را به شما می­دهد که تمامی سفارش­های ترجمه شما، پس از دریافت از مترجم توسط تیم کیفی که همگی متخصص و دارای مدرک دکترای تخصصی رشته مهندسی مکانیک می­باشد، بازخوانی و در صورت نیاز به ویرایش به مترجم دیگری دارای تخصص مکانیک و منطبق با گرایش شما سپرده خواهد شد، و در نهایت به مشتری ارائه می­گردد.

مترجمان تخصصی رشته مکانیک ایراکا (پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان)، دارای تحصیلات آکادمیک در گرایش­های: مکانیک سیالات، مکانیک جامدات، مکانیک ساخت و تولید، مکانیک- دریا، مکانیک – تاسیسات، مکانیک – نیروگاه، مکانیک – مهندسی خودرو، مکانیک – مکاترونیک، مکانیک – هوافضا، مکانیک – بیومکانیک، مکانیک – سیستم­های انرژی می­باشند. لازم بذکر است خدمات ارائه شده توسط این مؤسسه برای ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی مکانیک شامل: خدمت ترجمه انگلیسی به فارسی متون مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی متون مکانیک، ترجمه کلیه بروشورها و کاتولوگ­های حوزه علوم و مهندسی مکانیک، ویرایش توسط ویراستاران ایرانی و ویرایش نیتیو (ویرایش توسط ویراستاران انگلیسی و آمریکایی) و دارای تخصص در رشته مهندسی مکانیک می­باشد.

اساتید و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مکانیک در گرایش­های مختلف می­توانند از مشاوره مترجمان زبده ما جهت انتخاب کتاب­های تخصصی مهندسی مکانیک برای ترجمه و تألیف و ارانه به دانشگاه نیز بهره­ مند گردند و در نهایت ترجمه کتاب را به فارسی سلیس، روان، مفهومی و قابل فهم از ما خواستار باشند.

ایراکا (مرجع ترجمه مقاله و ویرایش مقاله دانشگاهیان)، ترجمه مقالات شما را به صورت تضمینی در سطح معتبرترین مجلات بین المللی بر عهده میگیرد. کافی است از قسمت بالای همین صفحه، ترجمه مقاله یا ویرایش مقاله را انتخاب و فایل خود را برای ما ارسال کنید تا پیش فاکتور سریعا برای شما ایمیل شود. 

 

دیدگاه خود را ارسال کنید