آخرین اخبار
تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۷

دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

معرفی همایش

ورزش و فعالیت بدنی نقش مهمی در سلامت و کیفیت زندگی افراد به عهده داشته و نقش آن در توانبخشی و بهسازی جسمی و روانی جامعه غیر قابل انکار است که امروزه به ‌منزله یک علم محسوب می‌شود،. علمی که هدف آن ارتقاء سطح کیفی ظرفیت‌های بدنی، افزایش توانایی‌های جسمانی، تأمین سلامت روحی، جلوگیری از ایجاد بیماری‌های مزمن و حفظ و گسترش کیفیت زندگی است.

در همین راستا و پس از برگزاری موفق اولین دوره همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت با مشارکت بی نظیر اساتید، صاحبنظران، پژوهشگران و دانشجویان حوزه علوم ورزشی و علوم پزشکی کشور، فرصت مغتنمی جهت ارتقاء سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه علوم ورزشی و سلامت را فراهم آورد. امید است در ادامه، با برگزاری دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۷، با حضور اندیشمندان، متخصصان علوم ورزشی و علوم پزشکی، استادان و دانشجویان، این ماموریت در اعتبار و منافع ملی و منطقه‌ای ماندگار شود.

اینجانب به نیابت از همکاران عزیز در کمیته های علمی و اجرایی، از تمامی اندیشمندان، استادان علوم ورزشی و علوم پزشکی، دانش آموختگان، دانشجویان، فرهنگیان و تمامی علاقمندان‌ برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آورم. حضور شما عزیزان سبب افزودن به غنای علمی و روح همکاری و تشریک مساعی هر چه بیشتر این همایش خواهد بود.

محورهای اصلی همایش

۱٫ فیزیولوژی ورزشی و تغذیه
۲٫ پزشکی ورزشی
۳٫ مدیریت ورزشی
۴٫ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
۵٫ رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی
۶٫ یادگیری حرکتی
۷٫ بیومکانیک ورزشی و مهندسی ورزش
۸٫ حقوق ورزشی و جامعه شناسی ورزشی

مشخصات همایش
  • تاریخ شروع : 1397/08/03
  • تاریخ پایان : 1397/08/03
  • تلفن تماس : 09398135011
  • شماره فکس :
  • آدرس ایمیل : info@confsh.ir
  • وب سایت : مشاهده وب سایت
دیدگاه خود را ارسال کنید