آخرین اخبار
تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۴ / ۱۳۹۷

نخستین همایش جامع بین المللی علوم پزشکی، داروسازی و پرستاری

انجمن رادیوتراپی انکولوژی (کلینیکال انکولوژی) ایران با بیش از ۲۵۰ متخصص انکولوژی که در مناطق و مراکز مختلف کشور حضور دارند، به عنوان متولی درمان سرطان های تو پر (Solid) در تلاش است رسالت علمی و عملی خود را با برگزاری همایش ها و کارگاه های تخصصی در به روز رسانی اطلاعات و دانش همکاران خود و سایر گرو های تخصصی مرتبط با مقوله تشخیص و درمان سرطان به انجام برساند و در این راستا دست تمامی افراد و گروه های درگیر در امر درمان سرطان را به گرمی می فشارد.

سومین کنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷ در محل هتل المپیک تهران برگزار می گردد. همزمان با برنامه اصلی همزمان سومین همایش بین المللی پرستاری و تکنولوژیست های رادیوتراپی در سالن های جانبی برگزار می گردد. ثبت نام کنگره برای گروه های هدف بصورت رایگان انجام می شود.

محورهای اصلی:

سرطان های پستان، دستگاه گوارش، زنان، توراکس، سارکوم، سرطان با منشا ناشناخته، ارولوژی، سر و گردن، مغز، هماتولوژی

برای ارسال مقالات خواهشمند است ابتدا در سایت کنگره ثبت نام، سپس در قسمت ارسال مقالات اطلاعات شخص اول مقاله را ذکر نمائید.

خواهشمند است ارسال مقالات با در نظر داشتن محورهای همایش  صورت گیرد.

ایراکا (مرجع ترجمه مقاله و ویرایش مقاله دانشگاهیان)، ترجمه مقالات شما را به صورت تضمینی در سطح معتبرترین مجلات بین المللی بر عهده میگیرد. کافی است از قسمت بالای همین صفحه، ترجمه مقاله و یا ویرایش مقاله را انتخاب و فایل خود را برای ما ارسال کنید تا پیش فاکتور (شامل اطلاعات زمان و هزینه) سریعا برای شما ایمیل شود.

 

مشخصات همایش
  • تاریخ شروع : 1397/09/28
  • تاریخ پایان : 1397/09/30
  • تلفن تماس : 02166567619
  • شماره فکس :
  • آدرس ایمیل : query@eventime.com.us
  • وب سایت : مشاهده وب سایت
دیدگاه خود را ارسال کنید